Hakkımızda

Kıraç Group

Biz Kimiz

“Kıraç Group, 1982 yılında Elektrik Mühendisi Feyzi Kıraç tarafından Bilecik – Bozüyük’te kurulan Emek Elektrik adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, ikinci nesil yönetimimiz Fehmi Emre Kıraç ve Can Kıraç liderliğinde, vizyoner yaklaşımı ve stratejik yönetim anlayışıyla geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye ve dünya genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyor, 19 farklı şirketimiz ve 1100’den fazla çalışanımız ile 50’den fazla ülkede hizmet veriyoruz.”

Kıraç Group, ilk yıllarında Eskişehir ve Bilecik bölgesindeki birçok endüstriyel tesisin kurulumunu gerçekleştirerek, 1986 yılında Kıraç Elektrik adını almış ve müteahhitlik hizmetleri yanında elektrik malzemeleri ticaretine başlamıştır. Şirket, Türkiye ve uluslararası pazarlardaki talepleri değerlendirerek, metal alçak gerilim malzemeleri üretimi, galvaniz tesisleri kurarak yol bariyerleri üretimi gibi farklı iş kollarına girmiştir. Ayrıca, medikal, endüstriyel otomasyon, havacılık, enerji ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar kurmuştur ve uzmanlık faaliyetlerini yurtdışına taşımıştır.

Kıraç Group, tüm markaları ve şirketleriyle sürekli gelişim, değişime adaptasyon, insan kaynaklarına yatırımlar, inovasyon, sürdürülebilir bir gelecek yaratımı, toplumsal sorumluluk, kalite ve yüksek kalitede hizmet anlayışlarını her yönüyle benimsemiştir. Yaratıcılığı destekleyerek hizmette mükemmellik prensibiyle sektöründe lider konumunu sürdürmektedir. Aynı zamanda, BM 2030 sürdürülebilir kalkınma hedeflerine doğru ilerlerken, doğayı ve insanı her adımında önemseyerek çevreye ve toplum sağlığına yararlı teknolojileri desteklemektedir.

Bugün, Türkiye’nin lider şirketler topluluğu olan Kıraç Group, tedarikçilerine, müşterilerine, paydaşlarına ve çalışanlarına hem Türkiye hem de dünya için değer yaratmaya devam etmektedir.

Değerlerimiz

Çeşitlilik

Farklı Bir Bakış…

Farklı fikirlerin var olmasından güç alan bir şirketiz. Çünkü farklı fikirler varsa gelişim var demektir. Bizi geleceğe taşıyan, geliştiren, yarına dair hayaller kurduran; farklı fikirlerin doğmasını sağlayan bir çalışma ortamı yaratmış olmamızdır.

Takım Çalışması

Bu Bir Takım İşi

Hem bir aile hem de bir takımız. İyi bir takım olmadan, ekip ruhuyla kollektif olarak çalışmadan, gerçek üretkenliğin, yarına dair fikirlerin ortaya çıkamayacağının bilincindeyiz.

Güven

Uzun Vadeli Güven

Güven üzerine kurulmamış bir ilişki, sürdürülebilir değildir. Kuruluşumuzdan bugüne, yurt içi ve yurt dışında kurduğumuz yüzlerce güven bağı büyüyerek yeni ağlar oluşturmaya, bizi dünyanın başka noktalarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Sürdürülebilirlik

Başka Dünya Yok

Gözümüz gelecekte demiştik. Yarınımızı ve dünyamızı düşünen fikirler üretmeye, bu fikirleri projelerimizde var etmeye her zaman devam edeceğiz.

KIRAÇ GROUP

Yönetim Kurulumuz

KIRAÇ GROUP

Sosyal Sorumluluk

Kıraç Group olarak, toplumun refahı ve sürdürülebilir kalkınması için sosyal sorumluluk projeleri ve gönüllü faaliyetlere büyük önem veriyoruz. İnanıyoruz ki, birlikte hareket ederek topluma fayda sağlamak ve geleceğe katkıda bulunmak, şirketimizin sadece sorumlu bir kuruluş olarak algılanmasını değil, aynı zamanda itibarımızı da güçlendirmemizi sağlayacaktır. Bu nedenle, sosyal sorumluluk projeleri ve gönüllü faaliyetlerle aktif olarak ilgileniyor ve toplumumuza değer katmayı hedefliyoruz. 

Kıraç Group olarak, topluma değer katmak ve sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için çeşitli projeler yürütüyoruz. Bu projelerimiz arasında, eğitime destek vermek de önemli bir yere sahip. Bu amaçla, şimdiye kadar üç okul inşa ettik ve bu okullarda eğitim gören öğrencilerin geleceğine katkıda bulunduk. Eğitime destek vererek, geleceğin aydınlık olmasını hedefliyoruz ve toplumumuzun kalkınması için gereken temel unsurlardan birinin eğitim olduğunun bilincindeyiz.

KIRAÇ GROUP
Yaptırdığımız Okullarımız