HAKKIMIZDA

Kıraç Group, Elektrik piyasasında söz sahibi olmak amacı ile 1982 yılında kurulmuştur. Beş farklı faaliyet alanında birbirini destekleyen, Kıraç Elektrik, Kıraç Metal, Kıraç Otomasyon, Kıraç Galvaniz ve Kıraç Bilişim şirketlerinden oluşmaktadır. Kuruluşundan bu yana sunduğu kaliteli ürün ve hizmetler ile müşteri memnuniyeti sağlayarak, geleceğe yatırım yapmaktadır. Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika’ya başarılı ihracatlar gerçekleştirerek, tüm dünyada uzun vadeli ilişkilerini sürdürmektedir.

Sorumluluğunu aldığımız projeleri, tüm ihtiyaç ve talepleri karşılar halde teslim etmek, bizim için işin asli gerekliliğini tanımlar. Başarı ölçütümüz ise daha fazlasıdır. Projeleri beklentilerin ötesine taşıyarak, yarına odaklı fikirler geliştirdiğimizde başarıyı tam anlamıyla nitelendirmiş oluruz. Verimli işleyiş, etkili planlama, akılcı lojistik ve hızlı karar alma kabiliyetlerimizi projelere düşük maliyetler olarak yansıtmak da yine bir başka başarı ölçütümüzdür.

Tecrübe, düzenli bilgi erişimi ve etkin yapılanma, ortaya koyduğumuz işlere hız ve akıcılık olarak yansır. Çözümleri, ihtiyaç ve talep merkezinde geliştirmek ise her zaman yapıcı bir anlayış sağlar. Hayata geçirilen büyük projelerin değişken koşullara sahip olması olağan bir durumdur. Yeni koşullara hızla adapte olabilme kabiliyeti ise olağanüstü etkili sonuçlar yaratır. Projelerin tamamlanması kadar kalıcılığı da büyük önem taşır. Projelerin planlama aşamasında tüm hazırlıklar, uzun vadeler öngörülerek yapılır. Yapım aşamasında sürekli test edilen çevresel koşullar ve bunların sonuçları iyi analiz edilerek sürdürülebilirlik sağlanır.


6
Sektör

18
Şirket

33 Ülkede
Faaliyet

1000
Kişilik Ekip

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!