Feyzi Kıraç

Feyzi Kıraç

Yönetim Kurulu Başkanı

Feyzi KIRAÇ, 1953 Şebinkarahisar doğumlu olup , İstanbul Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi (Yıldız Üniversitesi) Elektrik Mühendisliği bölümünü 1977 yılında bitirmiştir. Mezun olduktan sonra 1979 yılına kadar ESAŞ Trafo (ABB Trafo)’da kontrol mühendisliği ve elektrik bakım şefliği yapmış, Eylül 1982 yılına kadar Timpako A.Ş. de , Toprak Seniteri Bozüyük tesislerinde elektrik tesisat işlerini yapmış ve 1982 yılında Bozüyük’te Emek Elektrik firmasını kurarak elektrik malzemesi ticaret ve taahhüt işlerine başlamıştır.. Firma 1986 yılında Kıraç Elektrik ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir.. Aynı sektörde 35 yıldır deneyimiyle halen Kıraç Grup’a bağlı tüm şirketlerin yönetim kurulu başkanı ve aktif yöneticisidir.

F. Emre Kıraç

F. Emre Kıraç

Yönetim Kurulu Üyesi

Fehmi Emre KIRAÇ, 1981 Eskişehir doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi – Elektrik Mühendisliği bölümünden 2005 yılında mezun olduktan sonra Londra EBS (European Businees School)’da, Entrepreneurial Management bölümünde mastırını tamamladıktan sonra Kıraç Grup şirketlerinde muhtelif görevlerde çalışmış, halen Kıraç Metal firmasının genel müdürü dür.

Can Kıraç

Can Kıraç

Yönetim Kurulu Üyesi

Can KIRAÇ, Eskişehir doğumludur. Koç Lisesi’nde Ortaokul ve Lise eğitimini tamamladıktan sonra yine İstanbul’da Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve sonrasında Londra’da EBS (European Business School)’da, International Business üzerine master yapmıştır. Eğitiminden sonra Kıraç Group şirketlerinde farklı görevlerde çalışmış ve halen Kıraç Elektrik firmasının Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!